WIKTORIA | Sukienka midi
WIKTORIA | Sukienka midi
WIKTORIA | Sukienka midi
WIKTORIA | Sukienka midi
1 683 pozytywne opinie

WIKTORIA | Sukienka midi

Regular price Sale price169,99 PLN Oszczędź 390,00 zł 559,99 PLN
/
50% OFF

Kolor
Rozmiar
  • Zwroty Łatwe zwroty w ciągu 30 dni
  • Wysyłka Darmowa wysyłka InPost, DPD i DHL
  • BLIK Bezpieczne płatności BLIK i kartą
Prawie wyprzedane
American Express Apple Pay BLIK Google Pay Maestro Mastercard Visa

Wysyłka:
|
30 dni na zwrot
LETNIA WYPRZEDAŻ DO 20% RABATU
Rabat nalicza się automatycznie przy kasie.
Kup 2
-10%
Kup 3
-15%
Kup 4
-20%

Lekka, kobieca i pełna kolorów sukienka, która przyciąga spojrzenia przy każdej okazji. Zwiewny materiał pięknie układa się podczas ruchu, a luźne rękawy i podkreślona talia zapewniają elegancki oraz komfortowy wygląd. Idealna na wesele, wakacje, kolację lub letnie wyjścia.

Dlaczego ją pokochasz?

  • Zwiewny i lekki materiał zapewniający komfort noszenia
  • Kolorowy wzór nadający wyjątkowego charakteru
  • Kobiecy fason podkreślający sylwetkę
  • Eleganckie rękawy o luźnym kroju
  • Idealna zarówno na co dzień, jak i specjalne okazje

📏 Dostępne rozmiary: S, M, L, XL, 2XL, 3XL




Wysyłka
Wysyłka i dostawa

Zamówienia na terenie Polski obejmują darmową wysyłkę z numerem śledzenia. Wszystkie paczki są wysyłane następnego dnia roboczego za pośrednictwem InPost, DPD lub DHL.

Zwroty
Zwroty do 30 dni

Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem.

Jeśli nie jesteś w pełni zadowolona z zakupu, możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni i otrzymać pełny zwrot pieniędzy.

Chcemy, abyś mogła robić zakupy z pełnym spokojem.

Szybkie i bezpieczne płatności

Korzystamy z bezpiecznych i zaufanych metod płatności, takich jak Visa, Mastercard, BLIK, Apple Pay oraz Google Pay.

Twoje dane płatności są w pełni chronione.

Zuzanna
Zuzanna, Oliwia
i ponad 8 tys. innych kobiet wybrało Zorelle.
Review
Review
Review
Review
Review
Review
Review
Review
Review
Review
Review
Review
Review
Review
Review
Review

CO MÓWIĄ KLIENTKI ZORELLE

★★★★★
Dorota N.

Jestem zachwycona tym, jak ładnie to wygląda na sylwetce. Całość daje bardzo kobiecy efekt i naprawdę podnosi pewność siebie.

★★★★★
Anna G.

Pięknie odszyte, wygodne i bardzo twarzowe. Dostałam już kilka komplementów, więc zdecydowanie był to świetny wybór.

★★★★★
Renata W.

Bardzo lubię takie rzeczy: wygodne, kobiece i eleganckie jednocześnie. Tutaj wszystko się zgadza i dlatego jestem naprawdę zadowolona.

★★★★★
Katarzyna M.

Model pięknie układa się na sylwetce, materiał jest miękki i przyjemny w dotyku, a całość wygląda bardzo kobieco i elegancko.

★★★★★
Monika R.

Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Rozmiar jest zgodny z opisem, a jakość wykonania naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyła.

★★★★★
Agnieszka W.

Bardzo kobiecy fason i staranne wykończenie. To jeden z tych zakupów, które od razu dają poczucie, że wybrało się coś naprawdę ładnego.

★★★★★
Joanna K.

Najbardziej podoba mi się to, że ten model jest stylowy, a jednocześnie bardzo wygodny. Dokładnie czegoś takiego szukałam na co dzień.

★★★★★
Sylwia J.

W końcu trafiłam na coś, co wygląda dokładnie tak jak na zdjęciach. Rozmiar pasuje, materiał jest przyjemny i całość świetnie się nosi.

★★★★★
Magdalena P.

Bałam się, że materiał będzie przeciętny, ale naprawdę mile się zaskoczyłam. Wszystko wygląda bardzo schludnie i elegancko.